Спеціалізоване обладнання:
– Підйомник для підйому пасажира з обмеженими фізичними можливостями в кріслі колясці вантажопідйомністю не менше 300 кг з електрогідравлічним приводом який розташований в проймі задніх дверей, або в проймі правої бокової двері салону
– Спеціальні кріплення для фіксації кожного крісла-коляски під час руху автомобіля які відповідають ISO 10542-1 «Системи й пристрої технічні для інвалідів або людей з обмеженнями життєдіяльності. Пристрої кріплення крісел-колясок та системи утримання користувачів» та вимогам ДСТУ ГОСТ 30478: 2006 «Автобуси для перевезення інвалідів. Загальні технічні вимоги»
– Сходинка яка розташована під підлогою автомобіля в проймі правої бокової двері салону
– Додаткове зовнішнє освітлення автомобіля яке включає в собі світильники над дверима пасажирського салону для освітлення прилеглої території, що забезпечують освітленість не менше 30 лк в радіусі 2 м від прорізу бокової та задніх дверей
– Додаткове світлодіодне освітлення пасажирського салону
– Стеля пасажирського салону автомобіля оснащена люком, що забезпечує природну освітленість і вентиляцію салону. Конструкція люка стелі забезпечує можливість аварійного виходу з салону. Запірні та фіксуючі пристрої люка забезпечують відкривання кришки з нахилом вперед, назад, повне відкривання ззовні кришки люка в аварійних ситуаціях і фіксацію її в проміжних положеннях
– Додаткова покращена тепло-, шумоізоляція пасажирського салону
– Автомобіль обладнаний автономним обігрівачем пасажирського салону, що працює незалежно від системи обігріву базового автомобіля
– Покриття підлоги зносостійкий лінолеум
– Матеріал оббивки пасажирський салону з нетоксичних матеріалів, тканини, композитних панелей, та пластику
– Автомобіль обладнаний додатковим кондиціонером пасажирського салону
– На лівому і на правому боках автомобіля нанесений напис, розмір і колір якого надається замовником окремо. Спереду і ззаду на кузов автомобіля нанесені розпізнавальні знаки: «інвалід»; «обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості 70
– Медична аптечка
– Порошковий вогнегасник з зарядом вогнегасної речовини 2 кг
– Поручні які розташовані по бокам під вікнами пасажирського салону
– Підлога системи Smartfloor яка дозволяє швидко та гнучко проектувати салон автомобіля з індивідуальними сидіннями, інвалідними візками та носилками. Підлога автомобіля Smartfloor планується індивідуально і складається з різних алюмінієвих внутрішніх направляючих профілів, які встановлюються в підлогу автомобіля для фіксації сидінь та/або кріплення ременів безпеки для візка та пасажирів. Таким чином автомобіль із порожнім салоном швидко перетворюється на ваш індивідуальний транспортний засіб із незліченними варіантами сидіння та розташування інвалідних візків. Індивідуальне планування забезпечує необмежену гнучкість кріплення окремих сидінь, інвалідних колясок і носилок
Базове обладнання автомобіля:
– Зовнішні дзеркала, що електрично регулюються і обігріваються
– Чотири розетки 12 В у кабіні водія
– 2 ключа з дистанційним керуванням, що складаються
– Сталеві диски 5.5J x 16, сріблясті (задні спарені колеса)
– Асистент рушання вгору (Hill Start Assist)
– Відділення для рукавичок з кришкою
– Галогенові фари з подвійними рефлекторами
– Денні ходові вогні (постійне включення в режимі руху)
– Дискові гальма спереду, 16″ (діаметр 303 мм)
– Електричні склопідйомники
– Електронне блокування двигуна (іммобілайзер)
– З бічними габаритними ліхтарями
– Задній привід (зі спареними колесами)
– Зовнішні дзеркала, з механічним регулюванням зовні
– Кермо триспицеве, пластикове
– Колісні ковпачки в центрі
– Розетка 12 В (без прикурювача) та 4 тримача напоїв на передній панелі
– Сигналізатор непристебнутого ременя безпеки водія (індикатор + звуковий сигнал)
– Система стабілізації (ESC) + антиблокувальна гальмівна система (ABS)
– Сірий передній бампер, пластиковий з панеллю оздоблення у колір кузова
– Сонцезахисні козирки, складні та відкідні у бік
– Тахограф цифровий
– Центральний замок з дистанційним керуванням та відкриттям з середини, без функції SAFELOCK
– Шини 215/75 R16 C 113/111
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Пасажирські сидіння біля водія / в пасажирському салоні | 2 / до 6 шт. |
| Місця для пасажирів з обмеженими можливостями які під час руху сидять у візках | до 4 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 6300 / 2050 / 2522 мм |
| Колісна база | 4035 мм |
| Розмір салону: довжина / ширина / висота | 4070 / 1755 / 1932 мм |
| Кількість дверей | 5 шт |
| Споряджена маса | 2800 кг |
| Повна маса | 3500 кг |
| Тип двигуна | Турбодизель |
| Робочий об’єм двигуна | 2184 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизельне |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 103 кВт |
| Норми токсичності | EURO VI |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Передній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Залежна |
| Кліренс | 190 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автомобіль | 2 роки без обмеження пробігу |