CITROEN SPACE TOURER STDT-10 — це автомобіль доступний для інвалідних візків. Користувача інвалідного візка можна комфортно транспортувати завдяки задньому вирізу з пандусом. Пандус, що не ковзає, забезпечує легкий доступ до транспортного засобу, а низький піддон створює багато простору в салоні. За допомогою системи утримування людини та інвалідного візка інвалідний візок кріпиться до підлоги автомобіля, а людина закріплюється.
Спеціалізоване обладнання:
– Задній виріз із висувною/розкладною рампою
– Спеціальні кріплення для фіксації кожного крісла-коляски під час руху автомобіля які відповідають ISO 10542-1 «Системи й пристрої технічні для інвалідів або людей з обмеженнями життєдіяльності. Пристрої кріплення крісел-колясок та системи утримання користувачів»
– Опціонально встановлюється система підтримки для голови та спини FutureSafe яка забезпечує додатковий захист людини
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Пасажирські сидіння біля водія / в пасажирському салоні | 2 / до 8 шт. |
| Місця для пасажирів з обмеженими можливостями які під час руху сидять у візках | 1 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 5331 / 1920 / 1935 мм |
| Колісна база | 3075 мм |
| Розмір салону: довжина / ширина / висота | 1957 / 1720 / 1330 мм |
| Кількість дверей | 5 шт |
| Споряджена маса | 1908 кг |
| Повна маса | 3100 кг |
| Тип двигуна | Турбодизель |
| Робочий об’єм двигуна | 1997 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизельне |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 130 кВт |
| Норми токсичності | EURO VІ |
| Тип коробки та кількість передач | АКПП / 8 + R |
| Привід коліс | Передній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Незалежна |
| Кліренс | 180 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автомобіль | 2 роки без обмеження пробігу |