Обладнання базового автомобіля:
– Електрона інтелектуальна система повного приводу 4WD/Dual Speed (BorgWagner TOD)
– 2Н, 4Н, 4L (понижена передача)
– Гідропідсилювач керма
– Регульована рульова колонка
– Блокування заднього диференціалу
– 16″ Легкосплавні диски, шини 235/70/R16
– Повнорозмірне запасне колесо
– Передній/задній бампер пофарбований в колір кузова
– Дуги вантажного відсіку
– Спеціальна антикорозійна обробка
– Захисне покриття вантажного відсіку
– Бокові підніжки
– Оздоблення шкірою дверних карт
– Сонцезахисні козирки з дзеркалом
– Клімат-контроль
– Круїз-контроль
– Управління на кермі мультимедійною системою, круїз контролем та Bluetooth®
– 12V розетка
– Бокс для окулярів (з боку водія)
– Матеріал салону – шкіра
– Підігрів передніх сидінь
– 6-ти позиційне електрорегулювання сидіння водія
– 4-ох позиційне механічне регулювання сидіння переднього пасажира
– ABS (Anti-Lock Brake System) – Електронна антиблокувальна гальмівна система
– EBD (Electronic Brake-Force Distribution) – Електронна система розподілу гальмівних зусиль
– ESP (Electronic Stability Programm) – Електронна система стабілізації курсової стійкості
– Вентиляційні гальмівні диски (всі чотири колеса)
– HBA (Hydraulic Break Assist) – Система допомоги при екстреному гальмуванні
– HHC (Hill Hold Control) – Система допомоги при старті в гору
– BA (Braking Assistant) – Гальмівний асистент
– TPMS (Tire Pressure Monitoring System) – Датчики контролю тиску в шинах
– Задній парковочний радар
– Камера заднього огляду
– Подушки безпеки фронтальні для водія та переднього пасажира
– Подушки безпеки бокові для водія та переднього пасажира
– Подушки безпеки (шторки) для 1 і 2 ряду
– Регульовані ремені безпеки водія та переднього пасажира
– Дитячі замки задніх дверей
– Автоматичне запирання дверей при швидкості 15 км/ч
– Автоматичне відкриття дверей при зіткненні
– Аварійне відключення подачі палива
– Посилені дверні балки безпеки
– ISOFIX Механізм кріплення дитячих сидінь
– Іммобілайзер двигуна
– Центральний замок з дистанційним управлінням
– Система пошуку автомобіля
– Звуковий сигнал при незакритих дверях
– Звукове попередження про залишений ключ у замку запалювання
– MP5 – Мультимедійна система з сенсорним управлінням
– Акустична система (6 динаміків)
– Обігрів заднього скла
– Електросклопідйомники всіх дверей, передні з функцією <Auto>
– Електропривід регулювання зовнішніх дзеркал заднього виду
– Обігрів зовнішніх дзеркал
– Галогенні лампи головного світла
– Автоматичне освітлення протитуманними фарами при поворотах
– Сенсор освітлення та дощу
– Передні/задні протитуманні фари
– Денні ходові вогні (DRL)
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Кількість місць (включно з водієм) | 5 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 5395 / 1800 / 1760 мм |
| Колісна база | 3350 мм |
| Кількість дверей | 4 шт |
| Споряджена маса | 1917 кг |
| Повна маса | 2967 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Робочий об’єм двигуна | 1996 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизель |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 105 кВт |
| Норми токсичності | EURO V |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Повний |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Залежна |
| Кліренс | 214 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автомобіль | 5 років або 100000 км. |