Обладнання базового автомобіля:
– Система повного приводу Super Select 4WD-II
– Антиблокувальна система гальм (ABS) + Електронна система розподілу
гальмівних зусиль (EBD)
– Антибуксувальна система (TCL)
– 7 подушок безпеки: дві фронтальні, дві бокові, подушки безпеки (шторки) для 1 і 2 ряду та подушка для колін водія
– Система прерогативи педалі тормозу над педаллю газу при екстренномут гальмуванні
– Система допомоги при екстреному гальмуванні (BA)
– Система допомоги при старті в гору (HSA)
– Система курсової стійкості (ASC)
– Система стабілізації при буксуванні причепа (TSA)
– Передні/задні вентильовані дискові гальма
– Система кріплення дитячих крісел Iso-fix
– Адаптація двигуна для холодного клімату
– Підігрів передніх сидінь
– Підігрів задніх сидинь
– Перемикач режимів трансмісії поворотним перемикачем
– Примусове блокування заднього диференціалу
– Аналогова панель приладів
– Бортовий комп’ютер з кольоровим дисплеєм
– 4 динаміка
– Дистанційне управління центральним замком
– Додаткова система фільтрації повітря салону
– Додатковий акумулятор для навісного обладнання
– Другий ряд, що складається у пропорції 60/40 із вбудованим підлокітником та підстаканниками
– Макіяжні люстерка з підсвіткою
– Оздоблення шкірою керма та важеля КПШ
– Передні і задні електросклопідіймачі
– Рульове кермо, що регулюється по висоті та вильоту
– Зсувна поличка в багажному відсіку
– Регулювання водійського крісла по висоті (механічне)
– Регулювання передніх сидінь в 4 напрямках (механічне)
– Розетка 220В (150Вт) тип А&C, на задній частині центральної консолі
– Додатковий пакет звукоізоляції
– Додатковий задній стоп-сигнал
– Передні протитуманні фари з інтегрованими денними ходовими вогнями
– Системи “Привітання” та “Супроводу” світлом
– Галогенові передні фари з механічним коректором
– Бічні підніжки
– Задні бризковики
– Рейлінги для кріплення вантажку на даху
– Хромована накладка по нижньому краю бокових вікон
– Цетральна накладка на передній бампер
– Антена “плавник акули”
– Система контролю тиска повітря в шинах (TPMS)
– Система безключового доступу та запуску автомобіля з кнопки (KOS)
– Двозонний клімат-контроль
– Круїз-контроль (управління на кермі)
– Система “вільні руки” Bluetooth ® з кнопками керування на кермі
– Мультимедійна система¹ з можливістю підключення мобільного телефону користувача, виведення контенту екрану телефона на дисплей мультимедійної системи² , з 9-дюймовим сенсорним екраном. Підтримка Apple CarPlay® та Google Android Auto®
– Камера заднього огляду
– USB роз’єм
– Оздоблення салону тканиною з водовідштовхуючим ефектом
– 18″ легкосплавні диски з покришками розміру 265/60R18, повнорозмірне запасне колесо на легкосплавному диску
– Електрорегульовані зовнішні дзеркала з підігрівом, хромованими накладками та функцією складання
– Тонування задніх вікон
– Датчики світла та дощу
– Світлодіодні задні ліхтарі
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Кількість місць (включно з водієм) | 5 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 4825 / 1815 / 1830 мм |
| Колісна база | 2800 мм |
| Кількість дверей | 5 шт |
| Споряджена маса | 2115 кг |
| Повна маса | 2775 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Робочий об’єм двигуна | 2442 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизель |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 133 кВт |
| Норми токсичності | EURO V |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Повний |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Залежна |
| Кліренс | 218 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автомобіль | 3 роки або 100000 км. |