Обладнання базового автомобіля:
– Дві фронтальні подушки безпеки
– ABS + EBD (Electronic Brake Distribution)
– Система курсової стійкості – Active Stability Control (ASC)
– ISO-Fix кріплення для дитячого сидіння
– Система допомоги при старті в гору – Hill Start Assist System (HSA)
– Антипробуксовочна система -Traction Control (TCL)
– Система стабілізації при буксуванні причепа (TSA)
– Система допомоги при екстреному гальмуванні – Brake Assist (BA)
– Автоматичне блокування дверей при швидкості більше 15 км/год
– “Дитячі” замки на задніх дверях
– Електричний обігрівач повітря салону
– Передні і задні електросклопідіймачі, з функцією антизащемлення на дверях водія
– Центральний замок та іммобілайзер
– Радіопідготовка та 4 динаміка
– Додаткова система фільтрації повітря салону
– Прикурювач та попільничка
– Перемикач режимів трансмісії поворотним перемикачем
– Водійське сидіння з регулюванням по висоті
– Передній підлокітник
– Оздоблення салону тканиною
– Підігрів передніх сидінь
– Ручки на стійках та стелі
– Спинка другого ряду з підлокітником та підстаканниками і можливістю складання
– 4-спицеве уретанове кермо з регулюванням по висоті та за вильотом
– Кишені на спинках передніх сидінь
– Крючки для кріплення вантажу – 4шт.
– Обмежувач відкриття заднього борту
– Передній бампер в колір кузова з хромованою накладкою
– Срібляста радіаторна решітка
– Хромовані ручки дверей та ручка грузового відсіку
– Передня захисна пластина під бампером та захист двигуна
– Світлодіодний додатковий стоп-сигнал на задньому борту
– Задні і передні бризковики
– Заднє скло з підігрівом
– Датчик контролю рівня рідини омивача лобового скла
– Задня протитуманна фара
– Примусове блокування заднього диференціалу
– Переднатяжувач ременів безпеки для передніх сидінь
– Система приводу Easy Select part time 4WD
– 2 ключі з дистанційним управлінням
– Цифровий годинник
– Кондиціонер
– 16″ сталеві диски з покришками розміру 205 R16C , повнорозмірне запасне колесо на сталевому диску
– Задній буксирувальний гак
– Електрорегульовані зовнішні дзеркала з підігрівом та хромованою накладкою
– Галогенові фари денного світла
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Кількість місць (включно з водієм) | 5 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 5305 / 1815 / 1790 мм |
| Колісна база | 3000 мм |
| Кількість дверей | 4 шт |
| Споряджена маса | 2100 кг |
| Повна маса | 2850 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Робочий об’єм двигуна | 2442 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизель |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 113 кВт |
| Норми токсичності | EURO V |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Повний |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Залежна |
| Кліренс | 200 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автомобіль | 3 роки або 100000 км. |