Обладнання базового автомобіля:
– Гальмівна система ABS
– Блокування задніх дверей від відкриття малюками
– Замок керма
– Захист картеру
– Іммобілайзер
– Індикатор непристебнутих ременів безпеки з боку водія
– Пасивна сигналізація
– Подушка безпеки водія і переднього пасажира (2 подушки)
– Кріплення дітячих крісел ISOFIX
– Фронтальна подушка безпеки водія
– Управління замками дверей з функцією протиугону
– Підсилювач гальм
– Центральний замок
– Бічні повторювачі повороту
– Денні ходові вогні
– Задні протитуманні фари
– Задня стоп лампа
– Ковпаки коліс R14
– Передній і задній бампер під колір кузова
– Хромована решітка радіатора
– 3-х ріжкове рульове колесо
– Аудіосистема з радіо підтримкою, CD, ETR, CLOCK DSP,
– MP3/WMA, USB, AUX/IN, WIRELESS INTERFACE
– Глянсова обробка центру інструментальної панелі титанового і металевого кольору
– Інформаційний дисплей з боку водія
– Матерчаті чохли сидінь, QUARTZ
– Оздоблення дверей пластикова в поєднанні з матеріалом типу GLOBAL MANA
– Роздільне заднє сидіння складаються з підголовниками
– Важіль коробки передач титанового кольору з хромової обробкою
– Ручка гальма стоянки з хромованою обробкою
– Функція регулювання передніх фар
– 3-х точкові ремені безпеки задніх сидінь, а також 3-х точковий дитячий ремень безпеки
– 4 динаміка
– Повітряний обігрів пасажирів задньої частини салону
– Гідропідсилювач керма
– USB порт
– Дзеркало заднього виду з автоматичним регулюванням
– Регульована по висоті рульова колонка
– Регулювання водійського сидіння по 2 напрямках
– Регулювання пасажирського сидіння за 2 напрямками
– Регулятор висоти ременів безпеки
– Обігрів без кондиціонера
– Переднатяжувач передніх ременів безпеки
– Механічне управління стеклами – задні
– Набір інструментів водія
– Запасне колесо 14 X 5.5, J
– Електричний обігрівач заднього скла
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Кількість місць (включно з водієм) | 5 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 4479 / 1735 / 1544 мм |
| Колісна база | 2620 мм |
| Кількість дверей | 5 шт |
| Споряджена маса | 1216 кг |
| Повна маса | 1590 кг |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Робочий об’єм двигуна | 1485 см3 |
| Вид палива двигуна | Бензин |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 78 кВт |
| Норми токсичності | EURO V |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 5 + R |
| Привід коліс | Передній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Залежна |
| Кліренс | 160 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автомобіль | 3 роки або 100000 км. |