Стандартна комплектація автобуса включає:
– 19 пасажирських сидінь з три точковими ременями безпеки (2 біля водія, 17 у пасажирському салоні)
– Оббивка салону комбінована: АБС пластик, еко шкіра, композитні матеріали, автомобільна тканина
– Аварійно-вентиляційний люк
– Підлога без підвищень, покриття автомобільний лінолеум
– Поручні при вході
– Висувна електросходинка дверей службового входу
– Освітлення салону LED
– Додаткова шумо/вібро/теплоізоляція салону
– Опалювач автономний 4 кВт;
– Кондиціонер напівавтоматичний TEMPMATIC та додатковий кондиціонер YILKAR 13,5 кВт
– Мультимедійна система з відеокамерою заднього виду
– Акумуляторна батарея з абсорбуючим електролітом 12 В 95 Агод
– Механічна КП ECO Gear 360 6-ступінчаста
– Управління тахографом спереду під лінією даху
– Атермальне скло
– Пристрій попередження про непристебнутий ремінь
– Покажчик зовнішньої температури
– Асистент стабілізації руху при бічному вітрі
– Цифровий тахограф EC з об/хв + aux-рекордер
– Асистент утримання в смузі руху
– Паливний бак 71 л
– Світло заднього ходу під кутами бамперу
– Асистент головного світла
– Бічні габаритні вогні
– Третій стоп-сигнал
– Адаптивні стоп-сигнали
– Вологовідділювач паливної системи
– Генератор 14 В / 200 А
– Автомобіль, з можливісттю використовувати біодизель B20
– Сталеві диски 5,5 J x 16
– Сидіння водія, регульоване
– Подушка безпеки водія
– Зсувні двері з правого боку
– Двостулкові задні двері 270°
– Противідкотний клин
– Спец. виконання підвіски для поганої дороги
– Підвіска для комфорту
– Рульова колонка, що регулюється по вильоту і куту нахилу
– Система допомоги при рушанні Hill-Start Assist
– Підігрів дзеркал заднього виду з електро регулюванням
– Кондиціонер напівавтоматичний “TEMPMATIC”
– Індикатор рівня моторного мастила при холодному запуску
– Протитуманні фари з системою активного освітлення поворотів
– Бризковики передні
– Бризковики задні
– Кріплення запасного колеса під заднім звисом
– Запасне колесо
– Шини 195/75 R16 C
– Проміжний фіксатор для розсувні двері
– Гідравлічний домкрат
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Пасажирські сидіння біля водія | 2 шт |
| Пасажирські сидіння в салоні | 17 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 7367 / 2069 / 2850 мм |
| Колісна база | 4325 мм |
| Розмір салону: довжина / ширина / висота | 4800 / 1800 / 1900 мм |
| Кількість дверей | 4 шт |
| Споряджена маса | 3500 кг |
| Повна маса | 5000 кг |
| Тип двигуна | Турбодизель |
| Робочий об’єм двигуна | 1950 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизельне |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 105 кВт |
| Норми токсичності | EURO V |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Задній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Залежна |
| Кліренс | 210 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автобус | 3 роки або 100000 км. |