Автобус вироблений підприємством АВТОСНАБ на базі VOLKSWAGEN CRAFTER. До складу базового автомобіля входять: турбодизель, механічна 6-ступенева КПП, рульове управління, задній міст, які зарекомендували себе надійними, і невибагливі в обслуговуванні агрегатами.
Базове обладнання:
– Сидіння спеціальні, з інтегрованими підголівниками, обладнані підлокітниками, трьох точковими ременями безпеки. Багажники для портфелів (ранців, рюкзаків тощо) Металеві сітки під подушками сидінь для школярів (при цьому лишається достатньо місця для ніг).
– Кондиціонер водія та пасажирського салону
– Система опалення салону-автономний опалювач
– Система вентиляції салону-природна, приплинно – витяжна, через вентиляційні люки даху та кватирки бокових вікон
– Колір пофарбування кузова жовтий, спереду і ззаду на кузов автобуса нанесені розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості – 70. На лівому та правому боках нанесено напис «Шкільний автобус»
– Дзеркала заднього виду зовнішні з підігрівом, праве дзеркало забезпечує водієві з його робочого місця можливість візуального контролю за процесом входу та виходу школярів від рівня дороги до поверхні сходинок
– Попереджувальна сигналізація звукова (переривистий сигнал з максимальним інтервалом до 1 с), яка інформує пішоходів про небезпеку та вмикається разом з світловим сигналом заднього ходу
– Внутрішні дзеркала для спостереження за пасажирами( для водія та супроводжуючої особи)
– Максимальна швидкість, км/ч 70 (обмеження спеціальним пристроєм)
– Система стабілізації (ESC) + антиблокувальна гальмівна система (ABS)
– Тахограф цифровий
– Аварійно-вентиляційний люк
– Протитуманні фари з функцією статичного освітлення повороту
– Дві розетки 12 В у кабіні водія
– 2 ключа з дистанційним керуванням, що складаються
– Система Start-Stop з рекуперацією енергії
– Система компенсації при бічному вітрі (Cross Wind Assist)
– Сталеві диски 5.5J x 16, сріблясті (задні спарені колеса)
– Асистент рушання вгору (Hill Start Assist)
– Багатофункціональний дисплей Plus
– Відділення для рукавичок з кришкою
– Галогенові фари з подвійними рефлекторами
– Денні ходові вогні (постійне включення в режимі руху)
– Дискові гальма спереду, 16″ (діаметр 303 мм)
– Електричні склопідйомники
– Електронне блокування двигуна (іммобілайзер)
– З бічними габаритними ліхтарями
– Задній привід (зі спареними колесами)
– Зовнішні дзеркала, з механічним регулюванням зовні
– Кермо триспицеве, пластикове
– Колісні ковпачки в центрі
– Ліве зовнішнє дзеркало, асферичне, зі світлодіодним покажчиком повороту і додатковою секцією
– Об’єм паливного баку 75 л, AdBlue®приблизно. 18 л.
– Перемикач склоочисника вітрового скла з функцією задавання інтервалу
– Решітка радіатора нефарбована, з однією хромованою смугою
– Розетка 12 В (без прикурювача) та 4 тримача напоїв на передній панелі
– Сигналізатор непристебнутого ременя безпеки водія (індикатор + звуковий сигнал)
– Система стабілізації (ESC) + антиблокувальна гальмівна система (ABS)
– Сірий передній бампер, пластиковий з панеллю оздоблення у колір кузова
– Сонцезахисні козирки, складні та відкідні у бік
– Центральний замок з дистанційним керуванням та відкриттям з середини, без функції SAFELOCK
– Шини 205/75 R16 C 113/111
– LED система освітлення салону
– Автоматична сходинка з електроприводом для спрощення заходу в салон
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Кількість місць для сидіння школярів та супроводжуючих осіб без водія | 19 шт |
| Кількість місць пристосованих для перевезення школярів з обмеженими фізичними можливостями | 0 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 7391 / 2069 / 2850 мм |
| Колісна база | 4490 мм |
| Тип дверей для пасажирів | Передні-зсувні, задні-аварійні |
| Кількість дверей | 4 шт |
| Споряджена маса | 3500 кг |
| Повна маса | 5000 кг |
| Тип та марка двигуна | Дизельний, чотиритактний з турбонаддувом та проміжним охолодженням, Volkswagen AG |
| Робочий об’єм двигуна | 1968 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизельне |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 130 кВт |
| Норми токсичності | EURO VI |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Задній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна McPherson / Залежна пневморесорна |
| Кліренс | 160 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автобус | 2 роки або 100000 км. |
Для визначення очікуваної вартості закупівлі шкільного автобуса в системі PROZORRO або формуванні бюджету закупівлі Компанія АВТОСНАБ надає пропозицію з вартістю автобуса на поточну дату.
Співробітники КомпаніЇ АВТОСНАБ мають великий досвід у сфері публічних закупівель та надають консультації з технічних та юридичних питань під час підготовки закупівлі будь-якого автомобіля або автобуса.
Кожному клієнту Компанія АВТОСНАБ надає безкоштовні послуги з постановки транспортного засобу на облік в Територіальному сервісному центрі МВС України (ВРЕР ДАІ).
Компанія АВТОСНАБ на власному АВТОСЕРВІСІ здійснює повний цикл гарантійного та післягарантійного обслуговування автобусів та вантажних автомобілів.