Автобус вироблений підприємством АВТОСНАБ на базі PEUGEOT BOXER. До складу базового автомобіля входять: турбодизель, механічна 6-ступенева КПП, рульове управління, підвіска, які зарекомендували себе надійними, і невибагливі в обслуговуванні агрегатами.
Базове обладнання:
– Сидіння спеціальні, з інтегрованими підголівниками, обладнані підлокітниками, трьох точковими ременями безпеки. Багажники для портфелів (ранців, рюкзаків тощо) Металеві сітки під подушками сидінь для школярів (при цьому лишається достатньо місця для ніг).
– Кондиціонер водія та окремо пасажирського салону
– Система опалення салону-автономний опалювач
– Система вентиляції салону-природна, приплинно – витяжна, через вентиляційні люки даху та кватирки бокових вікон
– Колір пофарбування кузова жовтий, спереду і ззаду на кузов автобуса нанесені розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості – 70. На лівому та правому боках нанесено напис «Шкільний автобус»
– Дзеркала заднього виду зовнішні з підігрівом, праве дзеркало забезпечує водієві з його робочого місця можливість візуального контролю за процесом входу та виходу школярів від рівня дороги до поверхні сходинок
– Попереджувальна сигналізація звукова (переривистий сигнал з максимальним інтервалом до 1 с), яка інформує пішоходів про небезпеку та вмикається разом з світловим сигналом заднього ходу
– Внутрішнє дзеркало для спостереження за пасажирами
– Максимальна швидкість, км/ч 70 (обмеження спеціальним пристроєм)
– Тахограф цифровий
– Аварійно-вентиляційний люк
– Протитуманні фари
– 2 ключа з дистанційним керуванням, що складаються
– Багатофункціональний дисплей
– Галогенові фари з подвійними рефлекторами
– Денні ходові вогні (постійне включення в режимі руху)
– Електричні склопідйомники
– Електронне блокування двигуна (іммобілайзер)
– З бічними габаритними ліхтарями
– Зовнішні дзеркала, з механічним регулюванням зовні
– Ліве зовнішнє дзеркало, асферичне, зі світлодіодним покажчиком повороту і додатковою секцією
– Об’єм паливного баку 90 л
– Перемикач склоочисника вітрового скла з функцією задавання інтервалу
– Сигналізатор непристебнутого ременя безпеки водія (індикатор + звуковий сигнал)
– ESC + LAC, HBA, Roll-over Mitigation + Hill Holder – Електронна система курсової стабілізації автомобіля + LAC система адаптивного контролю завантаження, HBA гідравлічна система допомоги при екстреному гальмуванні, система запобігання перекидання автомобіля, система допомоги при старті на підйомі
– Сонцезахисні козирки, складні та відкідні у бік
– Центральний замок з дистанційним керуванням та відкриттям з середини, без функції SAFELOCK
– Шини 205/75 R16
– LED система освітлення салону
– Автоматична сходинка з електроприводом для спрощення заходу в салон
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Кількість місць для сидіння школярів та супроводжуючих осіб без водія | - 17 шт. (6 місць школярі молодших класів, 8 місць школярі середніх та старших класів, 3 місця особи які супроводжують школярів) |
| Кількість місць пристосованих для перевезення школярів з обмеженими фізичними можливостями | - 0 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 6363 / 2050 / 2800 мм |
| Колісна база | 4035 мм |
| Тип дверей для пасажирів | Передні-зсувні |
| Кількість дверей | 4 шт |
| Споряджена маса | 2820 кг |
| Повна маса | 4250 кг |
| Тип та марка двигуна | Дизельний, чотиритактний з турбонаддувом та проміжним охолодженням |
| Робочий об’єм двигуна | 2184 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизельне |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 103 кВт |
| Норми токсичності | EURO VI |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Передній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна McPherson / Залежна пневморесорна |
| Кліренс | 160 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автобус | 2 роки або 100000 км. |
Для визначення очікуваної вартості закупівлі шкільного автобуса в системі PROZORRO або формуванні бюджету закупівлі Компанія АВТОСНАБ надає пропозицію з вартістю автобуса на поточну дату.
Співробітники КомпаніЇ АВТОСНАБ мають великий досвід у сфері публічних закупівель та надають консультації з технічних та юридичних питань під час підготовки закупівлі будь-якого автомобіля або автобуса.
Кожному клієнту Компанія АВТОСНАБ надає безкоштовні послуги з постановки транспортного засобу на облік в Територіальному сервісному центрі МВС України (ВРЕР ДАІ).
Компанія АВТОСНАБ на власному АВТОСЕРВІСІ здійснює повний цикл гарантійного та післягарантійного обслуговування автобусів та вантажних автомобілів.