Автобус вироблений на заводі ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АВТОЗАВОД» на базі машинокомплекту компанії ASHOK LEYLAND (Індія). До складу машинокомплекту входять: турбодизель, механічна 6-ступенева КПП, рульове управління, задній міст, які зарекомендували себе надійними, і невибагливі в обслуговуванні агрегатами.
Базове обладнання:
– Внутрішній гучномовний пристрій, доступний для користування як водієм, так і особами, які супроводять школярів
– Зовнішні дзеркала заднього виду з електропідігріванням
– Кілька внутрішніх дзеркал для спостереження за пасажирами, що забезпечують оглядовість салону як водієві, так і особі, яка супроводить школярів
– Зручні сидіння для школярів, які обладнані багажниками під подушками сидінь для шкільних портфелів (ранців, рюкзаків)
– Сидіння обладнані ременями безпеки, інтегрованими підголівниками та мають підлокітники на сидіннях зі сторони проходу
– Автоматичні світильники для освітлення сходинок службових дверей та майданчика для посадки
– Двері з пристроєм, що унеможливлює защемлення пасажирів у дверях
– Тахограф, звуковий (зумер) і світлова сигналізація про перевищення швидкості 70 км/год, максимальна швидкість км/ч 70 (обмеження спеціальним пристроєм)
– Звукова сигналізація (зумер) «Прошу зупинитися!» та кнопки для її вмикання рівномірно розташовані вздовж лівої і правої стінок салону автобуса під вікнами
– Проблискові маячки помаранчевого кольору, що вмикаються автоматично у разі відчиняння будь-яких дверей автобуса (окрім дверей водія), незалежно від роботи двигуна чи стану (відчинені чи зачинені) двері та окремий вмикач, розташований на щитку приладів водія, у разі потреби
– Звукова попереджувальна сигналізація, що інформує пішоходів про небезпеку та вмикається разом із світловим сигналом заднього ходу (задньою фарою)
– Автономний обігрівач
– Система вентиляції салону-природна, приплинно–витяжна,через вентиляційні люки даху та кватирки бокових вікон
– Колір пофарбування кузова жовтий, спереду і ззаду на кузов автобуса нанесені розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості – 70. На лівому та правому боках має бути нанесено напис «Шкільний автобус»
– Система стабілізації (ESC) + антиблокувальна гальмівна система (ABS)
– Сталеві диски 6.75J x 17.5, сріблясті (задні спарені колеса)
– Шини 235/75 R17.5 C 132/130
– Аварійно-вентиляційний люки
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Кількість місць для сидіння школярів та супроводжуючих осіб без водія | 31 шт |
| Кількість місць пристосованих для перевезення школярів з обмеженими фізичними можливостями | 0 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 8000 / 2342 / 2940 мм |
| Колісна база | 4200 мм |
| Тип дверей для пасажирів | Передні-пневматичні , задні-механічні аварійні |
| Кількість дверей | 3 шт |
| Споряджена маса | 6400 кг |
| Повна маса | 8400 кг |
| Тип та марка двигуна | Дизельний, чотиритактний з турбонаддувом та проміжним охолодженням, Ashok Leyland H6E5SD123 |
| Робочий об’єм двигуна | 5760 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизельне |
| Кількість циліндрів двигуна | 6 |
| Потужність двигуна | 123 кВт |
| Норми токсичності | EURO V |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Задній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Залежна ресорна / Залежна ресорна або пневморесорна |
| Кліренс | 160 мм |
| Передні гальма | Барабанні |
| Задні гальма | Барабанні |
| Гарантія на автобус | 2 роки або 100000 км. |
Для визначення очікуваної вартості закупівлі шкільного автобуса в системі PROZORRO або формуванні бюджету закупівлі Компанія АВТОСНАБ надає пропозицію з вартістю автобуса на поточну дату.
Співробітники КомпаніЇ АВТОСНАБ мають великий досвід у сфері публічних закупівель та надають консультації з технічних та юридичних питань під час підготовки закупівлі будь-якого автомобіля або автобуса.
Кожному клієнту Компанія АВТОСНАБ надає безкоштовні послуги з постановки транспортного засобу на облік в Територіальному сервісному центрі МВС України (ВРЕР ДАІ).
Компанія АВТОСНАБ на власному АВТОСЕРВІСІ здійснює повний цикл гарантійного та післягарантійного обслуговування автобусів та вантажних автомобілів ЕТАЛОН – ASHOK LEYLAND.