Автобус вироблений на заводі ПАТ «Черкаський автобус» на базі машинокомплекту компанії ISUZU (Японія). До складу машинокомплекту входять: турбодизель, механічна 6-ступенева КПП, рульове управління, задній міст, які зарекомендували себе надійними, і невибагливі в обслуговуванні агрегатами.
Базове обладнання:
– Сидіння спеціальні, з інтегрованими підголівниками, обладнані підлокітниками, поясними двоточковими ременями безпеки. На передньому правому сидінні та на сидінні водія встановлені трьох точкові ремені безпеки. Багажники для портфелів (ранців, рюкзаків тощо) Металеві сітки під подушками сидінь для школярів (при цьому лишається достатньо місця для ніг).
– Місце водія обладнане кондиціонером
– Система опалення салону-автономний опалювач та опалювачі салону радіаторного типу
– Система вентиляції салону-природна, приплинно – витяжна,через вентиляційні люки даху та кватирки бокових вікон
– Колір пофарбування кузова жовтий, спереду і ззаду на кузов автобуса нанесені розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості – 70. На лівому та правому боках має бути нанесено напис «Шкільний автобус»
– Дзеркала заднього виду зовнішні з підігрівом, праве дзеркало забезпечує водієві з його робочого місця можливість візуального контролю за процесом входу та виходу школярів від рівня дороги до поверхні сходинок
– Попереджувальна сигналізація звукова (переривистий сигнал з максимальним інтервалом до 1 с), яка інформує пішоходів про небезпеку та вмикається разом з світловим сигналом заднього ходу
– Внутрішні дзеркала для спостереження за пасажирами( для водія та супроводжуючої особи)
– Максимальна швидкість, км/ч 70 (обмеження спеціальним пристроєм)
– Система стабілізації (ESC) + антиблокувальна гальмівна система (ABS)
– Тахограф цифровий
– Сталеві диски 5.5J x 17.5, сріблясті (задні спарені колеса)
– Шини 215/75 R17.5
– Аварійно-вентиляційні люки
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Кількість місць для сидіння школярів та супроводжуючих осіб без водія | 31 шт |
| Кількість місць пристосованих для перевезення школярів з обмеженими фізичними можливостями | 0 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 8515 / 2390 / 3030 мм |
| Колісна база | 4395 мм |
| Тип дверей для пасажирів | Передні-пневматичні виносні, задні-механічні аварійні |
| Кількість дверей | 3 шт |
| Споряджена маса | 5250 кг |
| Повна маса | 7230 кг |
| Тип та марка двигуна | Дизельний, чотиритактний з турбонаддувом та проміжним охолодженням, ISUZU 4HK1 |
| Робочий об’єм двигуна | 5193 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизельне |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 114 кВт |
| Норми токсичності | EURO V |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Повний 4х4 |
| Тип підвіски передньої / задньої | Залежна ресорна / Залежна пневморесорна |
| Кліренс | 160 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автобус | 2 роки або 100000 км. |
Для визначення очікуваної вартості закупівлі шкільного автобуса в системі PROZORRO або формуванні бюджету закупівлі Компанія АВТОСНАБ надає пропозицію з вартістю автобуса на поточну дату.
Співробітники КомпаніЇ АВТОСНАБ мають великий досвід у сфері публічних закупівель та надають консультації з технічних та юридичних питань під час підготовки закупівлі будь-якого автомобіля або автобуса.
Кожному клієнту Компанія АВТОСНАБ надає безкоштовні послуги з постановки транспортного засобу на облік в Територіальному сервісному центрі МВС України (ВРЕР ДАІ).
Компанія АВТОСНАБ на власному АВТОСЕРВІСІ здійснює повний цикл гарантійного та післягарантійного обслуговування автобусів та вантажних автомобілів АТАМАН-ISUZU.