Базове обладнання:
– Декоративні пластикові ABS панелі стін, дверей, та даху
– Підлога стійка для важких умов експлуатації
– Сидіння комфортні з три точковими ременями безпеки, шириною 420 мм з підлокітниками що складаються, комфортні підголівники.
– Скло встановлене по периметру салону, з покращеною термо та шумоізоляцією
– Аварійно-вентиляційний люк з травмобезпечного скла
– LED система освітлення салону
– Кондиціонер для пасажирського салону з додатковими повітроводами
– Незалежна система опалення салону зі стоянковою функцією (автономний опалювач)
– Автоматична сходинка з електроприводом для спрощення заходу в салон
– Мультимедійна система інтегрована в панель приладів з камерою заднього огляд
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Пасажирські сидіння біля водія | 2 шт |
| Пасажирські сидіння в салоні | 15 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 6363 / 2050 / 2550 мм |
| Колісна база | 4035 мм |
| Розмір салону: довжина / ширина / висота | 4070 / 1870 / 1850 мм |
| Кількість дверей | 4 шт |
| Споряджена маса | 2790 кг |
| Повна маса | 4005 кг |
| Тип двигуна | Турбодизель |
| Робочий об’єм двигуна | 2179 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизельне |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 121 кВт |
| Норми токсичності | EURO VI |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Передній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Залежна |
| Кліренс | 210 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автобус | 2 роки або 100000 км. |