Багажне відділення містить наступне спеціальне обладнання:
– полиця для транспортування сумки-укладки медперсоналу, сумки холодильника або автохолодильник, контейнера з медикаментами
– медичними приладами (в то-му числі сумкою зі штативами для пробірок) та засобами медичного призначення
Обладнання базового автомобіля:
– система VDC + ABS з EBD + ASR / MSR + HILL HOLDER – система курсової стабілізації автомобіля
– антиблокувальна система ABS з електронним розподілом гальмівних зусиль (EBD)
– система контролю буксування при розгоні і гальмуванні двигуном,
– система короткочасного гальмування автомобіля, що стоїть на підйомі
– HBA – гідравлічна система допомоги при екстреному гальмуванні
– подушка безпеки для водія та переднього пасажира
– 3-х точкові передні паси безпеки з переднатягувачами
– клімат-контроль
– електропідсилювач керма
– регульоване кермо по висоті та вильоту
– електросклопідйомники передні (з функцією Auto)
– центральний замок
– коректор кута нахилу передніх фар
– підголовники сидінь, регульовані за висотою
– маршрутний комп’ютер
– датчик температури зовнішнього повітря
– місце для зберігання речей/документів
– сидіння водія, регульоване вперед / назад, по висоті і за нахилом спинки
– панель приладів зі спідометром, тахометром, показником рівня палива, температури охолоджувальної рідини, одометр загального та добового пробігу, інформації з маршрутного комп’ютера
– сонцезахисний козирок для водія з місцем для зберігання документів
– сонцезахисний козирок для переднього пасажира із дзеркалом
– зовнішні дзеркала заднього виду з електроприводом та підігрівом
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Кількість місць (включно з водієм) | 5 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 4472 / 1841 / 1574 мм |
| Колісна база | 2700 мм |
| Кількість дверей | 5 шт |
| Споряджена маса | 1470 кг |
| Повна маса | 1740 кг |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Робочий об’єм двигуна | 1497 см3 |
| Вид палива двигуна | Бензин |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 105 кВт |
| Норми токсичності | EURO V |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Передній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Залежна |
| Кліренс | 160 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автомобіль | 5 років або 100000 км. |