Медичний салон (медсалон) містить наступне спеціальне обладнання:
– сидіння медперсоналу (звичайне або поворотне)
– ноші які встановлені на приймальному пристрої
– автономний опалювач медичного салону
– система освітлення (LED-плафони)
– покриття підлоги, стійке до санітарної обробки
– поручні в медсалоні
Додатково замовляють наступне спеціальне обладнання:
– кронштейн кріплення крапельниць
– живлення 220В
– кисневий балон з розеткою
– кондиціонер медичного салону
– медичне обладнання (за замовленням)
– дефібрилятор
– медичний аспіратор
– вакуумний матрац
– набір шийних комірів
Обладнання базового автомобіля:
– система VDC + ABS з EBD + ASR / MSR + HILL HOLDER – система курсової стабілізації автомобіля
– антиблокувальна система ABS з електронним розподілом гальмівних зусиль (EBD)
– система контролю буксування при розгоні і гальмуванні двигуном,
– система короткочасного гальмування автомобіля, що стоїть на підйомі
– HBA – гідравлічна система допомоги при екстреному гальмуванні
– подушка безпеки для водія
– 3-х точкові передні паси безпеки з переднатягувачами, регульовані по висоті
– кондиціонер з ручним регулюванням
– гідропідсилювач керма
– регульоване кермо по висоті та вильоту
– електросклопідйомники передні
– центральний замок
– коректор кута нахилу передніх фар
– підголовники передніх сидінь, регульовані за висотою
– маршрутний комп’ютер
– датчик температури зовнішнього повітря
– місце для зберігання речей/документів під стелею кабіни
– сидіння водія, регульоване вперед / назад і за нахилом спинки
– панель приладів зі спідометром, тахометром, показником рівня палива, температури охолоджувальної рідини, одометр загального та добового пробігу, інформації з маршрутного комп’ютера
– сонцезахисний козирок для водія з місцем для зберігання документів
– сонцезахисний козирок для переднього пасажира із дзеркалом
– зовнішні дзеркала заднього виду з електроприводом та підігрівом
| Технічні характеристики | Значення |
|---|---|
| Пасажирські сидіння біля водія | 2 шт |
| Пасажирські сидіння в медсалоні | до 2 шт |
| Габаритні розміри: довжина / ширина / висота | 5531 / 2059 / 2546 мм |
| Колісна база | 3300 мм |
| Розмір медсалону: довжина / ширина / висота | 3044 / 1392 / 1786 мм |
| Кількість дверей | 5 шт |
| Споряджена маса | 2800 кг |
| Повна маса | 3500 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Робочий об’єм двигуна | 1995 см3 |
| Вид палива двигуна | Дизель |
| Кількість циліндрів двигуна | 4 |
| Потужність двигуна | 96 кВт |
| Норми токсичності | EURO VІ |
| Тип коробки та кількість передач | МКПП / 6 + R |
| Привід коліс | Передній |
| Тип підвіски передньої / задньої | Незалежна / Залежна |
| Кліренс | 180 мм |
| Передні гальма | Дискові |
| Задні гальма | Дискові |
| Гарантія на автомобіль | 3 роки або 100000 км. |