Новий BMW iX3 повністю розсекретили на відео до прем’єри

Відеоролик, повністю розкриває зовнішність нового електричного кросовера, виклали в Мережу за добу до офіційної презентації.

Офіційний дебют нового електрокроссовера BMW iX3 повинен відбутися у вівторок, 14 червня. Однак його зовнішність можна повністю оцінити на офіційному відео, яке було опубліковано напередодні. Якщо порівнювати BMW iX3 з класичним кросовером X3, то змін в екстер’єрі сталося не так і багато. В першу чергу в очі впадає повністю перероблена грати радіатора, також відзначимо новий задній бампер і трохи модифікований передній.

Після виходу на ринок новинка буде конкурувати з преміальними електричними кроссоверами Volvo XC40 Recharge P8, Mercedes EQC і Audi e-Tron. Однак у BMW буде одна важлива перевага – запас ходу без підзарядки повинен скласти 435 кілометрів. Для досягнення такого показника в BMW дуже ретельно підходили до кожної деталі, зокрема створили полегшені колісні диски і оснастили їх спеціальним обвісом для зменшення опору повітрю. У базовій версії потужність BMW iX3 складе 266 к.с.

Очікується, що на офіційній презентації оголосять про систему швидкої зарядки – при потужності станції в 150 кВт 80% заряду набереться за 30 хвилин. Виробництво нового iX3 буде налагоджено на заводі в Китаї. А в продаж автомобіль повинен надійти до кінця нинішнього року.