Кредитування і страхування

Існує багато можливостей для того, щоб профінансувати покупку нового автомобіля. Найпоширеніші способи – придбати авто за готівку або взяти банківський кредит. Ще одна альтернативна можливість придбати автомобіль – це лізинг.

При купівлі нового автомобіля в кредит компанія ТОВ «Автоснаб» пропонує оптимальні умови кредитування або лізингу завдяки вигідним фінансовим програмам кращих українських банків-партнерів. Співпраця з надійними партнерами-дистриб’юторськими компаніями надає можливість нашим клієнтам скористатися додатковими умовами програм кредитування, такими як Haval Finance і JAC Finance, і гарантує прозорість всіх тарифів і операцій без прихованих платежів і початкових внесків.

Придбання автомобіля в лізинг іноді буває найкращим виходом для покупки великої комерційної техніки У цьому випадку автомобіль купує лізингова компанія та передає його в платне користування підприємству або приватній особі. Таким чином лізинг можна порівняти з довгостроковою орендою. В кінці терміну дії договору лізингу право власності або повністю переходить до лізингоотримувача (фінансовий лізинг), або автомобіль просто повертається лізинговій компанії (оперативний лізинг).

Для проведення консультації з питань страхування і кредитування автомобіля можна зв’язатися за телефонами (0532) 649-300, 066-888-0126, 068-888-0126 або відправити заявку на електронну пошту avtosalon@avtosnab.com.ua

Звернувшись до фахівців нашої компанії, Ви отримаєте максимально вигідний кредит з мінімальними переплатами, витративши мінімум часу.

Клієнтам з інших регіонів України компенсуються витрати на проїзд і перегін автомобіля.