Автосервіс  «Автоснаб» – офіційний сервісний центр по обслуговуванню і ремонту автомобілів марок Great Wall, JAC, Haval, ISUZU, з підтримкою гарантійного ремонту відповідно до норм заводу-виробника.

Матеріальна база автосервісу оснащена сучасним обладнанням, необхідним для якісної діагностики і ремонту (c ділянкою кузовного ремонту), і виконує ремонт будь-якої складності.

Двадцятирічний досвід якісного сервісного обслуговування автомобілів провідних брендів та великий вибір власного складу запчастин за прийнятними цінами дає можливість надати клієнтам широкий вибір послуг.

 

Детальніше

При купівлі нового автомобіля в кредит компанія ТОВ «Автоснаб» пропонує оптимальні умови кредитування або лізингу завдяки вигідним фінансовим програмам кращих українських банків-партнерів. Співпраця з надійними партнерами-дистриб’юторськими компаніями надає можливість нашим клієнтам скористатися додатковими умовами програм кредитування, такими як Haval Finance і JAC Finance, і гарантує прозорість всіх тарифів і операцій без прихованих платежів і початкових внесків.

 

Детальніше