Сферой деятельности группы компаний «Автоснаб» является производство, продажа и сервисное обслуживание автомобилей, специализированных автомобилей и автобусов. Входящие в группу предприятия, являются официальными дилерами по продаже и гарантийному обслуживанию автомобилей и автобусов брендов «Great Wall», «JAC», «Ravon», «РУТА», «ETALON», «ATAMAN», «Bogdan». НАШИ КОНТАКТЫ.


Новости:

(все новости)
Ataman

 ATAMAN  АТ «Черкаський Автобус»  Завод виробляє автобуси малого та середнього класів міського, міжміського призначення на базі шасі та агрегатів виробництва компанії Isuzu Motors Limited (Японія);з виробничих стапелів  протягом 15 років зійшло та було реалізовано більш ніж 18 тисяч автобусів.

 

 

 

Продукція, що реалізується, відповідає всім екологічним та технологічним європейським нормам, стандартам та вимогам. Кузова та агрегати відмічені підвищеною надійністю та тривалістю експлуатації. Пасажиромісткість автобусів розрахована на оптимальні пасажиропотоки і, відповідно, під різні дорожні покриття та різну пропускну здатність цих доріг. Моделі автобусів черкаського виробництва А091, А092 неодноразово визнані крашими на вітчизняних виставках в період з 2001 року, дипломовані та номіновані званням "Кращий автобус".

В теперішній час розроблена спеціальна програма розвитку АТ «Черкаський Автобус» та ТОВ «Український Автобус», ця програма гарантує підприємствам фінансову стабільність, розширення модельного ряду автобусів та можливість подальшого розвитку з участю в довгострокових виробничих програмах, як в Україні, так і за кордоном.

Результаом активної політики та високопрофесіонального гарантійного сервісу ТОВ «Український Автобус» на сьогодняшній день - добре знаний бренд, як в Україні, так і за її межами. Підтвердженням тому є довготривале та ефективне співробітництво з партнерами в багатьох країнах та широка дилерська сітка: за весь період роботи продані та успішно експлуатуються автобуси в Росії, Білорусі, Молдові, Казахстані, Азербайджані, Грузії, Вірменії, а також у країнах Європи - Польщі, Сербії, Болгарії.

Модельный ряд АТАМАН
Автобусы и грузовые авто  Смотреть все
Специализированный транспорт  Смотреть все

Акции:

(все акции)